Майстерня Лєни Лазовіч

Київ, вул. Олександра Архипенко, 5

+38 (063) 166 57 40

lenalazovich@gmail.com

Facebook

Майстерня Лєни Лазовіч

Майстерня Лєни Лазовіч, як театр, народилася на базі студіі при Київському академічному театрі на Печерську.
Олена Лазовіч - заслужена артистка Україні, акторка, режисерка та педагог зібрала навколо себе молодих та закоханих в театр акторів. Але, скоріше, вони зібралися самі, адже учні з’являються, коли готовий вчитель. Студія переросла в окремий театр, і вже два роки ми працюємо та створюємо нову театральну спільноту Києва.

Для нас важливе живе мистецтво, що дає відповіді на актуальні питання сучасності, через звернення до великих діячів минулого. Аби дістатись Раю - Данте занурюється в пекло, але за провідника має Вергілія. Так і ми намагаємося рухатись у сторону неба, беручи за провідників світове мистецтво.

Наші цінності - це дружба, чесність, відкритість та партнерство, тому Майстерня створює мистецькі проєкти з музеями, бібліотеками, іншими театрами та креативними просторами.
Ми прагнемо працювати не лише з українськими, а і з міжнародними фондами.

За два роки Майстерня випустила понад 10 вистав – не схожих за форматом та об’ємом. Вийшли три великі прем’єри та безліч літературних вечорів, які ми грали в різних містах України.
Ми завжди уважно обираємо матеріали для майбутніх вистав. З початком війни наша вистава «Краса рятівна» зазвучала, як ніколи, актуально. Це дало нам змогу зіграти благодійні вистави в шести країнах Європи.

Ми говоримо про цінності, що притаманні всім народам і апелюють до людяності та любові, тому вистави звучать однаково цікаво для глядача будь-якої країни. Такий обсяг роботи можливий тільки, якщо дуже любиш те, чим займаєшся. І дійсно, наш театр об’єднує тих, хто закоханий у свою професію. Ця любов допомагає нам працювати попри карантини, війну та всі негаразди сучасності.

Договір оферти, Політика конфіденційності, Доставка та оплата


Задати питання організатору

Задати питання, залишити відгук чи побажання щодо роботи